Адресам. Львів, вул. Беринди, 3

Контакти

Напишіть нам

контактна інформація
Адреса м. Львів, вул. Беринди, 3
Телефон +38 (093) 259 35 00

Як дістатись з

Аеропорту

На громадському транспорті - Виходячи з Терміналу А аеропорту перед собою Ви побачите зупинку автобусу №48. Їхати потрібно 17 зупинок до пл. Галицька. Вийшовши з автобусу прямуйте по вул. Галицька в напрямку пл. Ринок. Потім вам потрібно буде звернути на ліво, пройдіть вниз вздовж трамвайної колії 2 хв, і ліворуч буде наш будинок: Беринди 3, на домофоні натисніть 7 і вам відчинять, 3 поверх.

Таксі - Просто з аеропорту - вартість від 70 грн

Залізничного вокзалу

На громадському транспорті - Виходячи з Центрального залізничного вокзалу ліворуч попереду Ви побачите зупинку. Сідайте на трамвай №10, 1, 9 - їхати потрібно приблизно 15-20 хв. до зупинки "площа Ринок" (7 зупинок). Далі пішки йти 2 хв вздовж трамвайної колії, і ліворуч буде наш будинок: Беринди 3, на домофоні натисніть 7 і вам відчинять, 3 поверх. Вартість проїзду - 5 грн. ОБОВ’ЯЗКОВО закомпостуйте талон!

Таксі - Просто з вокзалу - вартість від 60 грн

Автовокзалу

На громадському транспорті - Пройдіть від платформ до вул. Вернадського на зупинку "Автовокзал", сідайте до автобусу № 3А. Їдьте 12 зупинок до зупинки “вул. Підвальна”, далі прямуйте повз Домініканський собор у напрямку площі Ринок. Дійшовши до Площі Ринок - пройдіть вниз вздовж трамвайної колії 2хв, і ліворуч буде наш будинок: Беринди 3, на домофоні натисніть 7 і вам відчинять, 3 поверх.

Таксі - Просто з вокзалу - вартість від 70 грн